Najkorzystniejsze karmy dla piesków. Gdzie je można kupić?

Karmy dla psa

Najkorzystniejsze karmy dla piesków. Gdzie je można kupić?

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat zajmuje się produkcją żywności dla czworonogów. Zgodnie z oczekiwaniami klientów w ich ofercie można zlokalizować karmy dla dorosłych psów, oraz też i takie dopasowane dla szczeniąt. Jest to wyjątkowo ważne dlatego, iż zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt oraz czworonogów dużych wyraźnie się różnorodni. Zatem z czego składa się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie makroskładniki odżywcze dostarcza? W tymże artykule postaramy się odpowiedzieć na owe zagadnienia i także przedstawić propozycję marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach firma Pedigree utworzyła dwa warianty żywności: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeśli chodzi o owe kluczowe w propozycji firmy znajdziemy 4 warianty karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszystkich ras psów i 3 warianty karm przeznaczone dla piesków odmian małych dużych oraz średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha żywność Pedigree została sporządzona poprzez zbiór sprawdzonych specjalistów z myślą o tym, aby dać szczeniętom najefektywniejszy wzrost. W składzie karmy odnajdziemy przede wszystkim mięcho z kurczaka plus ryż, które są doskonałe dla wrażliwych żołądków młodych psów. Ponadto karma Pedigree junior okraszona jest o skład witamin i minerałów w takiej ilości jaka jest wskazana szczeniętom w okresie znacznego przyrostu. Oprócz atutów odżywczych należałoby też wspomnieć o atutach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jedynymi z ochoczo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest wyjątkowo prosty. Posiada zboża, olbrzymią ilość mięcha (26%), oleje plus tłuszcze plus substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree zapewniasz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
mokre karmy dla psów zobacz
Prócz karmy suchej firma świadczy także mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (czyli zarówno karma Pedigree w puszce albo w saszetce) posiada świeże mięsne kąski zanurzone w galaretce, która wspiera wchłanianie elementów odżywczych ujętych w żywności. Dzięki temuż karma jest nie tylko wyśmienita, ale też zdrowa i lekka. Mokra karma Pedigree Junior zawiera składniki odżywcze winne za silne oraz zdrowe kości (inaczej wapń plus fosfor), powiększające odporność (witamina E i minerały) tudzież wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki wykorzystaniu kruchych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz skąpaniu całości w galaretce.
Kończąc oferta firmy Pedigree w kierunku karm dla szczeniąt jest nieco duża, możemy w niej wyszukać zarówno karmy mokre jak i suche (każdy typ jest w kilku smakach). Dodatkowo są to karmy zrobione przez firmę, która jest na rynku od wielu lat i dodatkowo ciągle modernizuje swoje produkty korzystając z na doświadczeniu własnym oraz znawców z jakimi kooperuje. Dzięki temu są to karmy idealnie wpasowane do potrzeb dynamicznie kształtujących się szczeniąt także ze względu na walory odżywcze, jak i smakowe.